KONST / Ramar / Ram 5293240
nr 529 3240
Ram
1800-tal, förgylld
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 9 juni 2008
kl 17:43:28
8/6 15:40:30
8/6 22:42:34
1.200 kr
Tilgman Keramik